پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1397/12/19
اعلام نتایج داوری مقالات »
1397/12/19
تاریخ برگزاری کنفرانس »
1397/12/22
پوستر همایش
Poster
اطلاعیه ها
محورهای همایش

محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

 

* مهندسی برق * مهندسی مکانیک  * مهندسی عمران * مهندسی کشاورزی * مهندسی معماری * مهندسی هوا و فضا  * مهندسی متالوژی و مواد   * مهندسی نفت  * مهندسی کامپیوتر  * مهندسی مکاترونیک * مهندسی فناوری اطلاعات * مهندسی معدن  * مهندسی صنایع * مهندسی پزشکی   *مهندسی شهرسازی  *مهندسی شیمی  و ...          

 

 بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

اخبار سایت
چکیده مقالات کنفرانس ICIRES 2019

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند،فایل چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  ICIRES 2019 در سایت کنفرانس بارگذاری شده است.

1397/12/27 بیشتر بدانید ...

زمان نمایه سازی مقالات کنفرانس در سیویلیکا

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که با توجه به روند نمایه سازی مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در پایگاه های سیویلیکا و ... این امر تا 3 ماه آینده زمان می برد و نمایه سازی مقالات انجام خواهد شد.

1397/12/23 بیشتر بدانید ...

تمدید آخرین مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند که دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019)  آخرین مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام را تا تاریخ 19 اسفند ماه 97 تمدید کرده است.

1397/11/01 بیشتر بدانید ...

امکان ثبت نام حضوری و غیر حضوری در کنفرانس

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نمی توانند به صورت حضوری در کنفرانس شرکت کنند امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری را فراهم کرده است.لذا پژوهشگران گرامی می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری در کنفرانس شرکت نمایند و مقالات در دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرش می شود.

 

 

1397/10/18 بیشتر بدانید ...

نمایه سازی مقالات اولین دوره کنفرانس در سایت سیویلیکا

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در اولین دوره کنفرانس می رساند که مقالات اولین دوره کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی شده است.

1397/10/11 بیشتر بدانید ...

داوری زود هنگام و رایگان مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه دومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری زود هنگام مقالات ارسالی خود هستند امکان داوری زود هنگام و رایگان مقالات را فراهم کرده است.

1397/10/09 بیشتر بدانید ...

پذیرش مقاله و پرداخت آنلاین

به استحضار می رساند پژوهشگرانی که مقاله آن ها در کنفرانس پذیرفته شده است می توانند در پنل کاربری خود و در قسمت ثبت خدمات و پرداخت ابتدا نوع ثبت نام خود را باتوجه به جدول تعرفه های کنفرانس موجود در صفحه اصلی کنفرانس انتخاب نموده و سپس به صورت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام خود اقدام نمایند.

1397/10/09 بیشتر بدانید ...

آیا کنفرانس دارای ایندکس ISC می باشد ؟

طبق قوانین isc ، تنها کنفرانس هایی که در داخل ایران برگزار می شوند در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام isc  ، نمایه می شوند.
کنفرانس های خارج از کشور نیاز به ثبت در این پایگاه ندارند و خود سازمان isc  نیز این کنفرانس ها را ایندکس نمی نماید.
قابل ذکرست که کنفرانس های خارج از کشور از امتیاز لازم برخوردار بوده و نیاز به ایندکس شدن در isc ندارند.

1397/10/09 بیشتر بدانید ...

انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس

انواع مقالات زیر که در راستای محورهای مورد بحث در کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 
1) مقالات علمی-پژوهشی   2) مقالات علمی-ترویجی (مروری)   3) مطالعات موردی

4) مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی 5) طرح های تحقیقاتی

1397/10/09 بیشتر بدانید ...

دعوت از فارسي زبانان جهان به شركت در کنفرانس

ازآنجايي كه زبان رسمي کنفرانس فارسي مي باشد از فارسي زبانان سراسر جهان بويژه كشورهاي ايران، تاجيكستان، مالزي، هند، عراق، افغانستان، بحرين، امارات متحده، سوريه، لبنان، كويت، آمريكا و ساير كشورها جهت شركت در دومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) و ارايه دستاوردهاي پژوهشي در قالب مقالات علمي پژوهشي، علمي ترويجي و مروري  دعوت بعمل مي آيد.

شماره تلگرام کنفرانس 989050265032+ پشتيبان شما در امر ثبت نام و شرکت در کنفرانس می باشد.

وب سایت کنفرانس : http://icires.ir        ایمیل:info@icires.ir

 

1397/10/09 بیشتر بدانید ...

دعوت به همکاری در کمیته علمی کنفرانس (ICIRES 2019)

از کلیه اساتید هیات علمی دانشگاه های دولتی و آزاد فعال در زمینه پژوهش و مقاله دعوت به عمل می آید در صورت تمایل به همکاری در کمیته علمی و داوری دومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) رزومه خود را به آدرس ایمیل info@icires.ir یا شماره تلگرام کنفرانس 09050265032 ارسال نمایند.

 

1397/10/09 بیشتر بدانید ...

تفاهم نامه همکاری با سیویلیکا و نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند طی مذاکرات انجام شده با سایت مرجع دانش(سیویلیکا) وعقد تفاهم نامه همکاری دبیرخانه کنفرانس با سیویلیکا کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی خواهد شد و اخبار کنفرانس در پایگاه اطلاع رسانی گردهمایی های ایران سیمپوزیا،پایگاه callForPapers.ir ، پایگاه خبری صنعت ساختمان BanaNews.ir و پایگاه خبری www.confpress.ir منتشر خواهد شد.

1397/10/09 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات کنفرانس

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند که پورتال کنفرانس در تاریخ 97/10/09 راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1397/10/08 بیشتر بدانید ...

  محورهای کنفرانس

  محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

  * مهندسی برق * مهندسی مکانیک  * مهندسی عمران * مهندسی کشاورزی * مهندسی معماری * مهندسی هوا و فضا  * مهندسی متالوژی و مواد   * مهندسی نفت  * مهندسی کامپیوتر  * مهندسی مکاترونیک * مهندسی فناوری اطلاعات * مهندسی معدن  * مهندسی صنایع * مهندسی پزشکی    و ...          

   بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

   

  باتشکر

  دبیرخانه کنفرانس                                                                                                           

                        

  دبیرخانه کنفرانس

    ایمیل:info@icires.ir

    شماره تماس و تلگرام دبیرخانه ایران :09050265032

  ساعت تماس با دبیرخانه :ساعت 8 تا 18

      ( 8 صبح تا 6 بعداز ظهر)

   
  تاریخ های مهم کنفرانس

   آخرین مهلت ارسال مقالات: 1397/12/19 (تمدید شد)

   اعلام نتایج داوری مقالات: داوری زود هنگام

   تاریخ برگزاری کنفرانس:     1397/12/22
  امروز : پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  26
  بازدید دیروز :
  41
  بازدید کل :
  35154
  برگزار کنندگان همایش
  CIU آکادمی بین المللی علوم گرجستان نیو ویژن یونیورسیتی
  اسلایدر گالری تصاویر
  حامیان علمی همایش
  دانشگاه بین المللی قفقاز گرجستان آکادمی بین المللی اکو انرژی آذربایجان سیویلیکا-مرجع دانش دانشگاه علمی کاربردی واحد الشتر ICIRES 2018 پایگاه اطلاع رسانی آل کنفرانس مجله تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر کهربا ایران کنفرانس پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی همایش های کشور-با همایش پایگاه اطلاع رسانی I CONF پایگاه همایش های ایران سیمپوزیا پایگاه اطلاع رسانی ندای همایش کنفرانس بانک سمینار ایران کنفرانس یاب کنفرانس نیوز کنفرانس جو پایگاه اطلاع رسانی یو کانف یار مرجع صنعت کنفرانس کشور لست کنفرانس مرجع کنفرانس ساینس آلرت پایگاه خبری confpress پایگاه داده های علمی تمام متن کنفرانس index پایگاه پانتا پایگاه خبر فارسی Event Gilaro آسان همایش پایگاه اطلاع رسانی فراخوان تحصیلات نیوز پایگاه اطلاع رسانی رخداد conference book confpaper بنیاد همایش گروه پژوهشی اندیشمند ajax team موسسه دنیای امن
  حامیان مالی همایش