دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1397/04/23
اعلام نتایج داوری مقالات »
1397/04/23
تاریخ برگزاری کنفرانس »
1397/04/27
پوستر همایش
Poster
محورهای همایش

محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

 

* مهندسی برق * مهندسی مکانیک  * مهندسی عمران * مهندسی کشاورزی * مهندسی معماری * مهندسی هوا و فضا  * مهندسی متالوژی و مواد   * مهندسی نفت  * مهندسی کامپیوتر  * مهندسی مکاترونیک * مهندسی فناوری اطلاعات * مهندسی معدن  * مهندسی صنایع * مهندسی پزشکی   *مهندسی شهرسازی  *مهندسی شیمی  و ...          

 

 بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

اخبار سایت
چکیده مقالات کنفرانس ICIRES 2018

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند،فایل چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  ICIRES 2018 در سایت کنفرانس بارگذاری شده است.

1397/05/15 اطلاعات بیشتر ...

زمان نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که با توجه به روند نمایه سازی مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در پایگاه های سیویلیکا و ... این امر تا 3 ماه آینده زمان می برد و نمایه سازی مقالات انجام خواهد شد.

باتشکر دبیرخانه کنفرانس

1397/05/04 اطلاعات بیشتر ...

هزینه پست گواهینامه و CD مقالات

هزینه پست گواهینامه و CD مقالات برای شرکت کنندگان غیر حضوری در کنفرانس مبلغ 20 هزار تومان می باشد که می بایست تا تاریخ 25 تیرماه 97 به حساب کنفرانس واریز گردد.به استحضار می رساند که درج آدرس دقیق پستی و نیز کد پستی شرکت کنندگان غیر حضوری در پنل کاربری خود جهت ارسال گواهینامه و CD مقالات توسط دبیرخانه کنفرانس الزامی است.بدیهی است که در صورت عدم واریز وجه هزینه پست و نیز عدم درج آدرس دقیق پستی در پنل کاربری شرکت کنندگان،مسئولیت آن به عهده شرکت کنندگان می باشد.

1397/04/22 اطلاعات بیشتر ...

تمدید مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2018) به علت درخواست های مکرر پژوهشگران،اساتید و دانشجویان گرامی مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام، آخرین مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام را تا تاریخ 97/4/23 تمدید می نماید.

این تاریخ قابل تمدید نمی باشد.

پژوهشگرانی که مقاله آنها در کنفرانس پذیرفته شده اند باید تا تاریخ فوق نسبت به پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام اقدام نمایند.دبیرخانه کنفرانس نسبت به مقالات پذیرفته شده در کنفرانس که تا تاریخ فوق هزینه ثبت نام را پرداخت ننمایند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

1397/03/04 اطلاعات بیشتر ...

داوری زود هنگام و رایگان مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2018) برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری زود هنگام مقالات ارسالی خود هستند امکان داوری زود هنگام و رایگان مقالات را فراهم کرده است.

1397/02/26 اطلاعات بیشتر ...

پذیرش مقاله و پرداخت آنلاین

به استحضار می رساند پژوهشگرانی که مقاله آن ها در کنفرانس پذیرفته شده است می توانند در پنل کاربری خود و در قسمت ثبت خدمات و پرداخت ابتدا نوع ثبت نام خود را باتوجه به جدول تعرفه های کنفرانس موجود در صفحه اصلی کنفرانس انتخاب نموده و سپس به صورت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام خود اقدام نمایند.

1397/02/08 اطلاعات بیشتر ...

آیا کنفرانس دارای ایندکس ISC می باشد ؟

طبق قوانین isc ، تنها کنفرانس هایی که در داخل ایران برگزار می شوند در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام isc  ، نمایه می شوند.
کنفرانس های خارج از کشور نیاز به ثبت در این پایگاه ندارند و خود سازمان isc  نیز این کنفرانس ها را ایندکس نمی نماید.
قابل ذکرست که کنفرانس های خارج از کشور از امتیاز لازم برخوردار بوده و نیاز به ایندکس شدن در isc ندارند.

1397/02/15 اطلاعات بیشتر ...

هدیه کارت عضویت در سایت سیویلیکا

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2018) در نظر دارد به ۱۰۰ مقاله اول پذیرفته شده در کنفرانس که هزینه ثبت نام را واریز کرده باشند یک کارت عضویت در سایت سیویلیکا(مرجع دانش) به عنوان هدیه تقدیم کند.این کارت جهت عضویت در سایت سیویلیکا و دریافت مقالات سیویلیکا می باشد.

1397/02/26 اطلاعات بیشتر ...

انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس

انواع مقالات زیر که در راستای محورهای مورد بحث در کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 
1) مقالات علمی-پژوهشی   2) مقالات علمی-ترویجی (مروری)   3) مطالعات موردی

4) مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی 5) طرح های تحقیقاتی

1397/02/15 اطلاعات بیشتر ...

دعوت از فارسي زبانان جهان به شركت در کنفرانس

ازآنجايي كه زبان رسمي کنفرانس فارسي مي باشد از فارسي زبانان سراسر جهان بويژه كشورهاي ايران، تاجيكستان، مالزي، هند، عراق، افغانستان، بحرين، امارات متحده، سوريه، لبنان، كويت، آمريكا و ساير كشورها جهت شركت در کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2018) و ارايه دستاوردهاي پژوهشي در قالب مقالات علمي پژوهشي، علمي ترويجي و مروري  دعوت بعمل مي آيد.

شماره تلگرام کنفرانس 989031035890+ پشتيبان شما در امر ثبت نام و شرکت در کنفرانس می باشد.

وب سایت کنفرانس : http://icires.ir        ایمیل:info@icires.ir

 

1397/02/03 اطلاعات بیشتر ...

دعوت به همکاری در کمیته علمی کنفرانس (ICIRES 2018)

از کلیه اساتید هیات علمی دانشگاه های دولتی و آزاد فعال در زمینه پژوهش و مقاله دعوت به عمل می آید در صورت تمایل به همکاری در کمیته علمی و داوری کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2018) رزومه خود را به آدرس ایمیل info@icires.ir یا شماره تلگرام کنفرانس 09031035890 ارسال نمایند.

 

1397/02/02 اطلاعات بیشتر ...

چاپ مقالات برگزیده مهندسی برق،کامپیوتر و فناوری اطلاعات در نشریه کهربا

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که طبق مذاکرات انجام شده شورای سیاست گذاری کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی(ICIRES 2018) و هیئت تحریریه نشریه کهربا، مقالات برگزیده کنفرانس در زمینه مهندسی برق،کامپیوتر و فناوری اطلاعات  پس از معرفی از سوی دبیرخانه کنفرانس و تکمیل فرم اصالت محتوی از سوی نویسندگان در این مجله به چاپ خواهند رسید.

1397/02/02 اطلاعات بیشتر ...

تمهيدات و تسهیلات کنفرانس براي پذيرفته شدگان دوره دكتري

ضمن تبريك قبولي به پذيرفته شدگان در مرحله اول آزمون دوره هاي دكتري 1397 و به منظور فراهم نمودن زمينه تقويت رزومه و آمادگي براي شركت در مصاحبه؛ دبيرخانه کنفرانس ICIRES 2018 تمهيدات و تسهیلات ذیل را در نظر گرفته است:

-  پذيرش و داوری فوري مقالات و صدور تاییدیه پذیرش مقاله زودهنگام براي شركت كنندگان حضوري و غيرحضوري.
- تخفيف 50 هزار توماني بابت پذيرش مقاله اول.مقالات دوم به بعد به صورت خودكار مشمول تخفيف هستند.

 خط تلگرام 09031035890 پشتيبان شما در ثبت نام و ارسال مقالات به کنفرانس می باشد.

www.icires.ir   info@icires.ir

1397/01/31 اطلاعات بیشتر ...

تفاهم نامه همکاری با سیویلیکا و نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند طی مذاکرات انجام شده با سایت مرجع دانش(سیویلیکا) وعقد تفاهم نامه همکاری دبیرخانه کنفرانس با سیویلیکا کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی خواهد شد و اخبار کنفرانس در پایگاه اطلاع رسانی گردهمایی های ایران سیمپوزیا،پایگاه callForPapers.ir ، پایگاه خبری صنعت ساختمان BanaNews.ir و پایگاه خبری www.confpress.ir منتشر خواهد شد.

1397/02/01 اطلاعات بیشتر ...

آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات کنفرانس

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند که پورتال کنفرانس در تاریخ 97/1/28 راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1397/01/28 اطلاعات بیشتر ...

  محورهای کنفرانس

  محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

  * مهندسی برق * مهندسی مکانیک  * مهندسی عمران * مهندسی کشاورزی * مهندسی معماری * مهندسی هوا و فضا  * مهندسی متالوژی و مواد   * مهندسی نفت  * مهندسی کامپیوتر  * مهندسی مکاترونیک * مهندسی فناوری اطلاعات * مهندسی معدن  * مهندسی صنایع * مهندسی پزشکی    و ...          

   بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

   

  باتشکر

  دبیرخانه کنفرانس                                                                                                           

                        

  دبیرخانه کنفرانس

   ایمیل: info@icires.ir

   

  شماره تماس و تلگرام دبیرخانه ایران :09031035890

  تاریخ های مهم کنفرانس

   آخرین مهلت ارسال مقالات: 1397/04/23 (تمدید شد)

   اعلام نتایج داوری مقالات: داوری زود هنگام

   تاریخ برگزاری کنفرانس:     1397/04/27
  امروز : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  64
  بازدید دیروز :
  89
  بازدید کل :
  118346
  برگزار کنندگان همایش
  پیام نور واحد بین الملل گرجستان آکادمی بین المللی علوم گرجستان نیو ویژن یونیورسیتی
  حامیان علمی همایش
  دانشگاه بین المللی قفقاز گرجستان آکادمی بین المللی اکو انرژی آذربایجان سیویلیکا-مرجع دانش دانشگاه علمی کاربردی واحد الشتر ICIRES 2018 پایگاه اطلاع رسانی آل کنفرانس مجله تخصصی مهندسی برق و کامپیوتر کهربا ایران کنفرانس پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس الرت پایگاه اطلاع رسانی همایش های کشور-با همایش پایگاه اطلاع رسانی I CONF پایگاه همایش های ایران سیمپوزیا پایگاه اطلاع رسانی ندای همایش کنفرانس بانک سمینار ایران کنفرانس یاب کنفرانس نیوز کنفرانس جو پایگاه اطلاع رسانی یو کانف یار مرجع صنعت کنفرانس کشور لست کنفرانس مرجع کنفرانس ساینس آلرت پایگاه خبری confpress پایگاه داده های علمی تمام متن کنفرانس index پایگاه پانتا پایگاه خبر فارسی Event Gilaro آسان همایش پایگاه اطلاع رسانی فراخوان تحصیلات نیوز پایگاه اطلاع رسانی رخداد conference book confpaper بنیاد همایش ajax team
  حامیان مالی همایش