دسترسی سریع

21

3

4_2

10_1

تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال مقالات »
1398/07/29
اعلام نتایج داوری مقالات »
1398/07/29
تاریخ برگزاری کنفرانس »
1398/08/20
پوستر همایش
Poster
اطلاعیه ها
محورهای همایش

محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

 

* مهندسی برق * مهندسی مکانیک  * مهندسی عمران * مهندسی کشاورزی * مهندسی معماری * مهندسی هوا و فضا  * مهندسی متالوژی و مواد   * مهندسی نفت  * مهندسی کامپیوتر  * مهندسی مکاترونیک * مهندسی فناوری اطلاعات * مهندسی معدن  * مهندسی صنایع * مهندسی پزشکی   *مهندسی شهرسازی  *مهندسی شیمی  و ...          

 

 بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

تبلیغات هدفمند
نمایه مقالات در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی
اخبار سایت
تمدید آخرین مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که با توجه به استقبال پرشور و درخواست های مکرر دانشجویان،پژوهشگران،اساتید و فرهیختگان دبیرخانه کنفرانس مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام را تا تاریخ 98/07/29 تمدید نموده است.

1398/07/01 بیشتر بدانید ...

امکان چاپ مقاله ISI با هزینه مناسب

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که با رایزنی ها و پیگیری های انجام شده توسط دبیر خانه کنفرانس امکان ثبت ، اخذ پذیرش فوری و چاپ مقاله در ژورنال های معتبر ISI در زمان مناسب و با هزینه مناسب قابل انجام می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره دبیرخانه 09050265032 تماس حاصل فرمایید.

1398/06/26 بیشتر بدانید ...

نمایه مقالات سومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی در سیویلیکا

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در سومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی می رساند که مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه گردیده است.

1398/06/06 بیشتر بدانید ...

امکان ثبت نام حضوری و غیر حضوری در کنفرانس

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نمی توانند به صورت حضوری در کنفرانس شرکت کنند امکان ثبت نام به صورت غیر حضوری را فراهم کرده است.لذا پژوهشگران گرامی می توانند به صورت حضوری یا غیر حضوری در کنفرانس شرکت نمایند و مقالات در دو زبان فارسی و انگلیسی پذیرش می شود.

 

 

1398/05/18 بیشتر بدانید ...

داوری زود هنگام و رایگان مقالات

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند دریافت نتایج داوری زود هنگام مقالات ارسالی خود هستند امکان داوری زود هنگام و رایگان مقالات را فراهم کرده است.

1398/05/18 بیشتر بدانید ...

دعوت به همکاری در کمیته علمی کنفرانس (ICIRES 2019)

از کلیه اساتید هیات علمی دانشگاه های دولتی و آزاد و دانشگاه های معتبر خارج از کشور فعال در زمینه پژوهش و مقاله دعوت به عمل می آید در صورت تمایل به همکاری در کمیته علمی و داوری چهارمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) رزومه خود را به آدرس ایمیل info@icires.ir یا شماره تلگرام کنفرانس 09050265032 ارسال نمایند.

 

1398/05/18 بیشتر بدانید ...

نمایه چکیده مقالات سومین کنفرانس ICIRES 2019

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند،فایل چکیده مقالات پذیرفته شده در سومین کنفرانس بین المللی  ICIRES 2019 در سایت کنفرانس بارگذاری شده است.

1398/05/11 بیشتر بدانید ...

زمان نمایه سازی مقالات کنفرانس در سیویلیکا و ...

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که با توجه به روند نمایه سازی مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در پایگاه های سیویلیکا و ... این امر تا 3 ماه آینده زمان می برد و نمایه سازی مقالات انجام و در سایت کنفرانس اطلاع رسانی خواهد شد.

1398/05/04 بیشتر بدانید ...

درج آدرس دقیق پستی جهت ارسال گواهینامه های کنفرانس

به استحضار شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند که درج آدرس دقیق پستی و نیز کد پستی شرکت کنندگان غیر حضوری در پنل کاربری خود جهت ارسال گواهینامه و CD مقالات توسط دبیرخانه کنفرانس الزامی می باشد.بدیهی است که در صورت عدم درج آدرس و کد پستی دقیق در پنل کاربری شرکت کنندگان،مسئولیت آن به عهده شرکت کنندگان می باشد و کنفرانس در این زمینه مسئولیتی ندارد.

با تشکر دبیرخانه کنفرانس

1398/04/01 بیشتر بدانید ...

تور و بازدید ویژه گرجستان

با سلام.به استحضار کلیه مدیران و روسای دانشگاه ها ،موسسات،بانک ها،هتل ها،شهرداری ها،کارخانه ها و ... می رساند که دبیرخانه کنفرانس در کنار برگزاری کنفرانس اقدام به راه اندازی یک تور ویژه گرجستان به صورت اختصاصی برای کلیه کارمندان،کارکنان،اعضای هیات علمی این مراکز نموده است.لذا جهت هماهنگی ،رزرو و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09050265032 تماس حاصل فرمایید.

1398/02/27 بیشتر بدانید ...

نمایه سازی مقالات اولین دوره کنفرانس در سایت سیویلیکا

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در اولین دوره کنفرانس می رساند که مقالات اولین دوره کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی شده است.

1398/02/09 بیشتر بدانید ...

نمایه مقالات دومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی در سیویلیکا

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در دومین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی می رساند که مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه گردیده است.

1398/02/30 بیشتر بدانید ...

تسهیلات ویژه برای شرکت کنندگان در مصاحبه دکتری تخصصی(Phd)

باسلام به استحضار کلیه شرکت کنندگان در مصاحبه دکتری تخصصی(Phd)سال 98 دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی می رساند که دبیرخانه کنفرانس تسهیلات ویژه ای برای شرکت کنندگان در کنفرانس در نظر گرفته است.

1398/02/27 بیشتر بدانید ...

چکیده مقالات کنفرانس ICIRES 2019

با سلام.به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند،فایل چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس  ICIRES 2019 در سایت کنفرانس بارگذاری شده است.

1397/12/27 بیشتر بدانید ...

پذیرش مقاله و پرداخت آنلاین

به استحضار می رساند پژوهشگرانی که مقاله آن ها در کنفرانس پذیرفته شده است می توانند در پنل کاربری خود و در قسمت ثبت خدمات و پرداخت ابتدا نوع ثبت نام خود را باتوجه به جدول تعرفه های کنفرانس موجود در صفحه اصلی کنفرانس انتخاب نموده و سپس به صورت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام خود اقدام نمایند.

1398/02/09 بیشتر بدانید ...

دعوت از فارسي زبانان جهان به شركت در کنفرانس

ازآنجايي كه زبان رسمي کنفرانس فارسي مي باشد از فارسي زبانان سراسر جهان بويژه كشورهاي ايران، تاجيكستان، مالزي، هند، عراق، افغانستان، بحرين، امارات متحده، سوريه، لبنان، كويت، آمريكا و ساير كشورها جهت شركت در چهارمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) و ارايه دستاوردهاي پژوهشي در قالب مقالات علمي پژوهشي، علمي ترويجي و مروري  دعوت بعمل مي آيد.

شماره تلگرام کنفرانس 989050265032+ پشتيبان شما در امر ثبت نام و شرکت در کنفرانس می باشد.

وب سایت کنفرانس : http://icires.ir        ایمیل:info@icires.ir

 

1398/05/18 بیشتر بدانید ...

انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس

انواع مقالات زیر که در راستای محورهای مورد بحث در کنفرانس باشند، مورد پذیرش چهارمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت: 
1) مقالات علمی-پژوهشی   2) مقالات علمی-ترویجی (مروری)   3) مطالعات موردی

4) مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی 5) طرح های تحقیقاتی

1398/05/18 بیشتر بدانید ...

تفاهم نامه همکاری با سیویلیکا و نمایه سازی مقالات در سیویلیکا

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند طی مذاکرات انجام شده دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی (ICIRES 2019) با سایت مرجع دانش(سیویلیکا) وعقد تفاهم نامه همکاری دبیرخانه کنفرانس با سیویلیکا کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه سازی خواهد شد و اخبار کنفرانس در پایگاه اطلاع رسانی گردهمایی های ایران سیمپوزیا،پایگاه callForPapers.ir ، پایگاه خبری صنعت ساختمان BanaNews.ir و پایگاه خبری www.confpress.ir منتشر خواهد شد.

1398/05/18 بیشتر بدانید ...

آغاز به کار چهارمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند که پورتال چهارمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی در تاریخ 98/05/18 راه اندازی گردید و پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری کنفرانس نیز باشند.

1398/05/18 بیشتر بدانید ...

  محورهای کنفرانس

  محور های  مقالات کنفرانس عبارتند از:

  * مهندسی برق * مهندسی مکانیک  * مهندسی عمران * مهندسی کشاورزی * مهندسی معماری * مهندسی هوا و فضا  * مهندسی متالوژی و مواد   * مهندسی نفت  * مهندسی کامپیوتر  * مهندسی مکاترونیک * مهندسی فناوری اطلاعات * مهندسی معدن  * مهندسی صنایع * مهندسی پزشکی    و ...          

   بدیهی است که کلیه گرایش های مرتبط با رشته های فوق شامل محورهای کنفرانس می باشد و پژوهشگران گرامی می توانند مقالات خود را به کنفرانس ارسال نمایند.

   

  باتشکر

  دبیرخانه کنفرانس                                                                                                           

                        

  دبیرخانه کنفرانس

    ایمیل:info@icires.ir

    شماره تماس و تلگرام دبیرخانه ایران :09050265032

  ساعت تماس با دبیرخانه :ساعت 8 تا 18

      ( 8 صبح تا 6 بعداز ظهر)

   
  تاریخ های مهم کنفرانس

   آخرین مهلت ارسال مقالات: 1398/07/29(تمدید شد)

  -----------------------------------------

   اعلام نتایج داوری مقالات: داوری زود هنگام

   

   تاریخ برگزاری کنفرانس:     1398/08/20
   
   
  امروز : پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  آمار بازدید سایت
  بازدید امروز :
  411
  بازدید دیروز :
  1757
  بازدید کل :
  275707
  برگزار کنندگان همایش
  CIU آکادمی بین المللی علوم گرجستان نیو ویژن یونیورسیتی
  اسلایدر گالری تصاویر
  حامیان همایش
  حامیان علمی همایش
  حامیان مالی همایش
  تبلیغات
  اعزام دانشجو و تحصیل در گرجستان

  geo1